ПРОЧИТАЙТЕ ВІДГУКИ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЗРОБИЛИ СВОЇ ВІЇ ДОВШИМИ І ГАРНІШИМИ ЗАВДЯКИ REALASH

Тисячі жінок у всьому світі вже спробували REALASH – кондиціонер, який зробив реальністю їх мрії про красиві вії.


 

До Після

"Я під великим враженням, як працює цей кондиціонер. Перед весіллям шукала засіб, який би покращив стан моїх вій. У моєму випадку, вже після 2 тижнів використання Realash було видно результати. Мої вії стали довшими та більш блискучими. На весіллі всі мене розпитували, чи це нарощені вії :). Дуже рекомендую Realash! Варто спробувати!"
Марія, 26 років


 

До Після

"Очі - дзеркало душі, і кожен в них дивиться. І коли хтось розпочинав розмову зі мною, я  відразу опускала очі, бо мені було соромно. У мене завжди був комплекс з приводу моїх коротких вій. Це виглядало так, як ніби вони до кінця не виросли. Одного разу я випадково натрапила в Інтернеті на кондиціонер Realash і дуже швидко, я переконалася, як він працює. Вже після після трьох тижнів вії, нарешті, виросли! Вони стали красивими і я вже їх не соромлюся " 
Марта, 33 років


 

До Після

"Після народження дитини моє волосся і вії почали випадати. Всі завжди його хвалили. Після намовляння подруг спробувала живильний засіб для вій Realash. Вже через місяць вії набули колишнього вигляду. Повернулася також впевненість у собі. Realash - це доступна ціна та якість!"
Дарина, 29 років