Гарантія ефективності

Ми повністю впевнені в ефективності нашого кондиціонера - настільки, що даємо 100% гарантію повернення грошей. Це означає, що ви завжди можете повернути товар, якщо з якихось причин вирішите, що він не відповідає вашим очікуванням.


Гарантія оригінальності

Виконуючи покупку на нашому сайті Ти маєш гарантію, що продукт, який отримаєш, буде 100% оригінальним, ефективним і безпечним. Пам'ятай, що кондиціонер з неперевіреним складом компонентів може навіть викликати незворотню зміну кольору райдужної оболонки ока.


Умови повернення товару

У кожного громадянина України є законна можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Наприклад, не влаштовує розмір, фасон, колір, форма, габарити або є інші підстави, за якими покупка не може бути використана за призначенням. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки (ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів»). При цьому спосіб оплати товару не має значення, він може бути придбаний як за готівку (безготівкові гроші), так і в кредит.


Товари, що не підлягають обміну та поверненню

Держава захищає інтереси всіх своїх громадян, тому, щоб не порушувати права інших споживачів, які придбають повернуту ким-небудь продукцію, Кабінетом Міністрів України затверджено «Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)». Отже, повернути продукцію в магазин і отримати назад свої гроші можна далеко не за всі групи товарів. У список «неповернення» потрапили всі продовольчі товари (їжа, напої, алкоголь, дитяче харчування, тютюнові вироби), ліки належної якості, медичні інструменти, прилади та апарати, предмети санітарної гігієни. Крім того, обміну та поверненню не підлягають деякі непродовольчі товари: панчішно-шкарпеткові вироби, постільна та натільна білизна, косметика, парфумерія, товари для новонароджених, інструменти для манікюру і педикюру, ювелірні вироби, друкована продукція та інше.

Згідно з Додатком №3 до постанови Кабінету Міністрів України від  19 березня 1994 р. №172 косметика є у переліку товарів, які не підлягають поверненню. У посиланні Ви можете ознайомитися із повним переліком: http://voldpss.gov.ua/viewNews/perelik-tovariv-nalezhnoi-iakosti-shcho-ne-pidliahaiut-obminu/.