Питання, які задають найчастіше:

Хочеш знати, чому Ти повинна вибрати саме REALASH?


1. Чи всі можуть використовувати REALASH?
REALASH – це засіб, який призначений насамперед для жінок, але його можуть використовувати і чоловіки. Засіб можуть використовувати особи з чутливими очима, вадами зору, а також ті, хто носить контактні лінзи, накладні вії та має перманентний макіяж. Не рекомендується використовувати REALASH вагітним або жінкам, які ще годують грудьми дитину, а також особам, які проходять курс хіміотерапії та неповнолітнім.


2. Чи REALASH є безпечним?
Наш продукт пройшов дерматологічні та офтальмологічні дослідження. У ході досліджень не було виявлено жодних побічних ефектів. Однак, слід пам'ятати, що кондиціонер не рекомендується використовувати вагітним, жінкам, які годують грудьми, а також особам, які проходять курс хіміотерапії та неповнолітнім.


3. Яким є склад кондиціонера Realash?
Склад нової формули REALASH містить високоякісні інгредієнти. До складу входять: вода, пропандіол, пантенол, гліцерин, Біотінол трипептид-1, екстракт хвоща, екстракт льону, екстракт аїру, Акрилати /C10-30, алкілакрілата кросполімер, екстракт з квіток календули, Дигідроксид дифлуоро етилклопростеноламід, Динатрій  EDTA, етилогексилогліцерин, гідролізований шовк, феноксіетанол, пропіленгліколь, екстракт пальми сабаль, гіалуронат натрію, гідроксид натрію. REALASH пройшов дерматологічні та офтальмологічні дослідження, не викликає жодного подразнення чи алергії. Продукт не тестувався на тваринах.


4. Чи можу я користуватися тушшю під час використання REALASH?
Безперечно, немає ніяких протипоказань.Туш підсилює ефект довгих, густих і відновлених вій, що дуже гарно виглядає.


5. Чи можу я наносити щоденний макіяж під час використання REALASH?
Безумовно так, немає ніяких протипоказань. Макіяж підсилює ефект довгих, густих і відновлених вій, і додає Вам ефектності.


6. Коли видно перші результати і як довго триває лікування REALASH?
Вже за 14 днів Ти побачиш, що вії стали міцніші, здоровіші та відновлені. За 21 день ефект буде ще помітнішим. Коли досягнеш бажаних результатів, для підтримки отриманого стану вій ми рекомендуємо використовувати REALASH два-три рази на тиждень.


7. Як  використовувати кондиціонер REALASH?
Це займає буквально хвилину, адже продукт дуже легкий у використанні. Зручний аплікатор, який схожий на підводку для очей, забезпечує точне нанесення кондиціонера. Ввечері, після ретельного зняття макіяжу і осушення шкіри навколо очей, делікатним рухом аплікатора нанесіть кондиціонер на верхню повіку. Наносіть кондиціонер кожного дня протягом курсу застосування. Після цього, для підтримки отриманих ефектів, ми рекомендуємо використовувати REALASH два-три рази на тиждень.


8. На скільки вистачає однієї упаковки REALASH?
Однієї упаковки кондиціонеру для вій REALASH ємністю 3 мл вистачає на 4-5 місяців використання. Проте, якщо Ти захочеш закріпити досягнені результати на довше, друга упаковка  REALASH стане в нагоді.


9. Який термін придатності REALASH?
Термін придатності після відкриття упаковки 6 місяців.


10. Що станеться, якщо я забуду нанести кондиціонер REALASH, або нанесу його двічі на день?
Якщо з якоїсь причини ти забудеш ввечері нанести кондиціонер, то зроби це ввечері наступного дня. Однак слід пам'ятати, що лише через систематичне використання можна досягти бажаних результатів. Будь-яке відхилення у використанні буде видовжувати час, протягом якого Ти зможеш побачити результат. Якщо Ти думаєш наносити кондиціонер більше одного разу на день, то пам'ятай, що це не є необхідним і не прискорює процес регенерації вій. Кондиціонер REALASH зміцнює, відживляє і видовжує Твої вії, його достатньо застосовувати один раз на день.


11. Що відбудеться, коли я припиню користуватися REALASH?
Коли досягнеш бажаних результатів, рекомендується використовувати кондиціонер для підтримки досягнутих ефектів. REALASH допомагає правильно живити і зміцнювати вії, а також надає ефектний вигляд віям.


12. Використовувала кондиціонер REALASH і помітила, що за якийсь проміжок часу шкіра на місці, де наносився кондиціонер потемніла. Що мені робити?
Деякі особи можуть помічати незначне потемніння шкіри на місці нанесення REALASH (особливо у разі тривалого щоденного використання). Такі зміни можуть з'явитися, що є цілком нормальним явищем, але з часом вони зникають.


13. Що робити, якщо кондиціонер випадково потрапить в очі?
У випадку потрапляння кондиціонера в очі, промийте їх великою кількістю чистої води.


14. Чи проходив тестування REALASH на тваринах?
Ні, продукт не проходив тестування на тваринах.


15. Де я можу купити REALASH?
REALASH є науково розробленим препаратом, тому ми ретельно вибираємо точки його продажу. Ми продаємо наш продукт на цьому веб-сайті, а також у косметичних салонах.


16. Чи може хтось дізнатися, що я користуюся REALASH?
Ми турбуємося про конфіденційність наших Клієнтів. Замовляючи REALASH на цьому сайті ви можете бути впевнені, що REALASH буде доставлений за вказаною вами адресою у звичайній коробці, яка не показує її вмісту. Отже, немає причин на те, щоб хтось дізнався про вашу покупки, якщо тільки ви самі про це не розкажете.


17. Як довго потрібно чекати на доставку?
Ми реалізуємо замовлення протягом двох робочих днів, а продукт доставляється кур'єром в сірій дискретній коробці.


18. Чи можлива доставка за кордон?
Звичайно. Спостерігаючи за мінливими тенденціями і потребами наших Клієнтів замовлення реалізуються по всьому світі. В такому випадку змінюється лише час виконання доставки.


19. Чим відрізняється кондиціонер REALASH від інших кондиціонерів, які існують на ринку?
Прикладів багато. Найбільш важливим аспектом є ефективність та безпека. Найкращою рекомендацією є надзвичайне зацікавлення кондиціонером REALASH і позитивні відгуки задоволених клієнток. На увагу заслуговує також і ціна продукту.